Úvod » Bodkované členkové ponožky pre dámy v darčekovom balení


        

Bodkované členkové ponožky pre dámy v darčekovom balení

skladom

 

Číslo produktu: mini dots
Veľkosť:
naša cena bez DPH : 24,08 EUR
naša cena s DPH (20 %):
28,90 EUR

 

 

 

Ponožky boli a sú oddávna tradičnou súčasťou pri obdarovávaní počas Vianoc či narodením, menín alebo inej príležitosti či udalosti spojenej s darovaním darčekov. Ako už býva zvykom aj Vy si lámete hlavu a rozmýšľate nad vhodným darčekom, ktorý by potešil blízku osobu? S darčekovým balením pre dámy, sa týmto dilema rozmýšľania nad darčekom pre Vás končí.

 

Prinášame Vám originálne darčekové balenie ponožiek pre dámy, ktoré svojím farebným a nápaditým prevedením s motívmi napríklad vzorov, guličiek, pásikov, kociek oživia nielen celkový outfit, ale tiež prinesú radosť zakaždým po otvorení šatníka. Pri rozbaľovaní darčeka a radosti, ktorá bude s ním spojená si aj Vy a Vaše okolie poviete, že tieto ponožky nesmú chýbať ani vo Vašom šatníku.

 

Nemusíte sa báť vykročiť zo svojej komfortnej zóny, v ktorej prevládala len čierna či biela pára ponožiek. To že si obujete farebné ponožky, ešte neznamená, že ste duchom rebelkou, ale práve naopak, kráčate so súčasným módnym trendom, ktorého heslom je čím farebnejšie a pestrejšie tým originálnejšie a lepšie, navyše ich môžete kombinovať s akýmkoľvek kúskom oblečenie.

 

 
 
66% bavlna, 25% polyamid, 6% polypropylén, 3% elastan
 
Upozorňujeme, že rozdiely vo farbách obrázkov, môžu byť spôsobené individuálnym nastavením Vášho počítača
Typ: členkové
Farba: farebné
Vzor: vzorované
MGU1YzF